فروش لپ تاپ لنوو

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

به نقل قول از فروشگاه لنوو خرید محصولات اصل لنوو یکی از دغدغه‌های اصلی طرفداران این برند محبوب در دنیا است. لنوو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لوازم دیجیتالی مانند لپ تاپ و تبلت است و همیشه به دنبال این بوده تا بتواند نسبت به دیگر رقبای پر قدرت خود مانند سامسونگ و ایسوس بازار بیشتری را در دست بگیرد. از این رو سعی کرده است تا با افتتاح انواع نمایندگی و فروشگاه لنوو در کشورهای مختلف از جمله ایران، بازار اصلی این کشورها را در سلطه خود بگیرد.

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو در تلاش است تا بتواند محصول اصلی و اورجینال این شرکت پرآوازه را عرضه کند. مسئولان فروشگاه لنوو با بهره گیری از مجرب فروشنده‌ها، در هنگام ورود مشتری، سعی می‌کند تا بر اساس نیاز اصلی آن‌ها بهترین مدل را پیشنهاد می‌کند.

خدمات فروشگاه لنوو

مشاوره

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

هیچ شخصی وجود ندارد که با ورود به اولین فروشگاه لوازم دیجیتالی، وسیله مورد نیاز خود را خریداری کند. بلکه آن‌ها سعی می‌کنند تا تحقیق و پرسیدن مدل‌های مختلف و مقایسه قیمت فروشگاه‌ها، در نهایت یک مدل را خریداری کنند. برای همین آن‌ها انتظار دارند تا در هنگام مراجعه به یک فروشگاه، فروشنده با حوصله تمامی سؤالات را پاسخ دهد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیرند. در واقع هدف مشتریان با صحبت با فروشنده‌ها این است که آشنایی فروشنده را به دستگاهی که به فروش می‌رساند، بسنجند؛ زیرا اگر فروشنده به دستگاه خود اطمینان نداشته باشد، نمی‌تواند مشاوره خوبی بدهد.

مسئولان فروشگاه لنوو این نیاز مشتریان را درک کرده و با حوصله به تمامی سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دهند و سعی در ارائه بهترین مشاوره به آن‌ها برای خرید لوازم دیجیتالی بر اساس نیازشان را دارند؛ حتی اگر در نهایت از فروشگاه آن‌ها خرید نکنند.

فروش مدل‌های اورجینال

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

مهم‌ترین دغدغه مشتریان خرید لوازم اورجینال برندهای مختلف است و یکی از دلایل اصلی که خرید لوازم دیجیتالی مانند لپ تاپ و تبلت برای بعضی از افراد طولانی می‌شود، به خاطر همین حساسیت آن‌ها در خرید است.

فروشگاه لنوو در تلاش است تا محصولات اورجینال این شرکت بزرگ و معتبر در دنیا را عرضه کند و به هیچ وجه از نمونه‌های فیک در فروشگاه خود استفاده نمی‌کند. مسئولان فروشگاه لنوو دغدغه مشتریان خود را درک کرده و از این رو با ارائه نمونه اصلی و مقایسه آن با نمونه فیک، خیال مشتریان خود را از خرید مطمئن راحت خواهند کرد.

ارائه ضمانت نامه معتبر

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

از دید بعضی از افراد، ضمانت نامه در ایران یک تیکه کاغذ بی ارزش است که در صورت خرابی پاسخگوی شما نخواهند بود یا اینکه خرابی دستگاه شما را جزو خدمات ضمانت دار شده خود به حساب نمی‌آورند و در نهایت شما مجبور هستید تا با قیمت آزاد به تعمیر آن بپردازید؛ ولی این دید برای ضمانت نامه معتبر به هیچ وجه صحیح نیست.

مسئولان فروشگاه لنوو با ارائه ضمانت معتبر و اصلی، به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهند که در صورت هر گونه مشکل، پاسخگوی شما خواهند بود. به هر حال امکان خرابی در هر لوازم دیجیتال وجود دارد که این ممکن است به خاطر استفاده یا شکستگی باشد. مهم این است که در هر صورت لنوو در کنار شما تا رفع عیب کامل خواهد بود.

فروش انواع محصولات لنوو

 

پیدا کردن فروشگاهی که انواع مدل‌های مختلف یک برند را داشته باشد، خیلی سخت است؛ اما فروشگاه لنوو این کار را برای شما خیلی راحت کرده است. در فروشگاه لنوو شما می‌توانید انواع محصولات این شرکت پرآوازه را به همراه جدیدترین مدل‌ها مشاهده کرده و در صورت لزوم خریداری کنید.

فروش لوازم جانبی

از دیگر خدماتی که شما می‌توانید در فروشگاه لنوو مشاهده کنید، فروش لوازم جانبی اصلی و اورجینال این شرکت است. متأسفانه با ورود لوازم جانبی فیک و عرضه آن در سطح کشور، امکان آسیب جدی در صورت استفاده آن‌ها در دستگاه هستیم. مسئولان فروشگاه لنوو با عرضه لوازم جانبی اصلی، این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهند که دیگر نگران آسیب جدی به دستگاهشان به خاطر استفاده از نمونه فیک نخواهد بود.

فروشگاه لنوو یک فروشگاه متعهد است و در صورت نبودن نمونه اورجینال آن، هیچ گاه از نمونه فیک استفاده نکرده و صبر می‌کنند تا لوازم اصلی وارد کشور شوند و سپس از آن‌ها استفاده کنند.

تعمیرات محصولات لنوو

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو

فروشگاه لنوو فقط به فروش محصولات لنوو نمی‌پردازد. بلکه خدمات تعمیرات را هم انجام می‌دهند. لنوو یک محصول خیلی خاص است و مسئولان این شرکت بزرگ سعی کرده‌اند تا طراحی خیلی خاصی در تولید محصولات خود استفاده کنند، برای همین تعمیر دستگاه‌های این شرکت کار هر کسی نیست و فقط متخصصان تعمیرات لنوو می‌توانند آن‌ها را تعمیر کنند.

امکان خرید محصولات لنوو از دیگر فروشگاه‌ها وجود دارد؟

این سؤالی است که اکثر مشتریان در هنگام ورود از مسئولان فروشگاه لنوو می‌پرسند که آیا امکان خرید محصولات اورجینال این شرکت در دیگر فروشگاه‌های غیره هم وجود دارد یا خیر. پاسخ ما بله است. مسئولان این شرکت با ارائه محصولات خود به دیگر فروشگاه‌ها به خصوص شهرهای دوردست سعی کرده‌اند تا مردم آن شهرها را از نمونه‌های خود بی نصیب نگذارند و از این رو سعی کرده‌اند تا محصولات خود را به دیگر فروشگاه‌ها به فروش برسانند.

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر شهر خود، از آن‌ها محصولات اورجینال لنوو را خریداری کنید. فقط نکته مهم اینکه باید به نکات اصلی که نشان دهنده تفاوت محصول اورجینال از فرعی است، دقت کنید. همچنین ضمانت معتبر خود شرکت را باید در هنگام خرید دریافت کنید. در غیر این صورت مطمئن باشید که نمونه فروش رفته به هیچ وجه اصلی نیست.

در هنگام خرید به چه نکاتی دقت کنیم؟

در هنگام خرید از یک فروشگاه لنوو باید به آرم شرکت، چگونگی بسته بندی محصولات و ضمانت نامه کاملاً دقت کنید. امروزه در ایران خیلی از فروشگاه‌ها خود را نمایندگی اصلی محصولات لنوو معرفی می‌کنند؛ اما در واقع باید بدانید که آن‌ها فقط محصولات لنوو را به فروش می‌رسانند و نماینده نیست. یک فروشگاه لنوو اصلی که در واقع خود نماینده هم است، تمامی ۶ خدماتی را که در بالا گفتیم، به مشتریان خود عرضه می‌کند.

فروشگاه لنوو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

آموزش جداسازی پنل پشت Lenovo B575-1450

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

 

 

  •  اندازه صفحه نمایش: ۱۵٫۶ اینچ
  •  سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  •  طبقه‌بندی: کاربری مالتی‌مدیا، کاربری عمومی

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

معرفی لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520 :

دارای پردازشگر بالای خط و گزینه های گرافیکی پیشرفته، این لپ تاپ ۱۵ اینچی طراحی شده است تا تحت تأثیر قرار گیرد. IdeaPad 520 به همراه فلز با کیفیت عالی و ارائه دهنده های Harman Speakers بهینه سازی شده با Dolby Audio، ترکیبی از سبک و محتوا است، درست مثل شما.

امکانات :

طراحی با دقت

یک لپ تاپ قابل توجه باید یک نگاه قابل توجه و احساس داشته باشد، و این یکی استثنا نیست. IdeaPad 520 دارای یک شاسی طراحی شده با لبه های زاویه ای و سطوح فلزی است که برای سبک مدرن به کار می روند. موجود در سه گزینه پیشرفته تن در تن با پایان لمس نرم: خاکستری آبی، قاشق طلا یا برنز. ما همچنین صفحه لمسی را دوباره طراحی کردیم، برای تجربه بهتر کاربران با حرکات چند انگشت. لمس کنید، روی زوم کلیک کنید و زوم کنید - تفاوت را احساس خواهید کرد.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

قدرت و سرعت

IdeaPad 520 دارای پردازشگر ۷ هستهای Intel® Core ™ i7 و حداکثر حافظه ۱۶ گیگابایتی برای پاسخ سریع رعد و برق است. چندین کار را با سهولت انجام می دهید - قادر خواهید بود بدون هیچ زحمتی بین زبانه های وب انتقال داده و برنامه های متعددی را اجرا کنید بدون اینکه آهسته شود.

گرافیک پیشرفته با NVIDIA

IdeaPad 520 عملکرد گرافیکی پیشرفته را با NVIDIA GeForce 940MX ارائه می دهد. یک کارت گرافیک اختصاصی به پردازشگر خود متکی است و عملکرد گرافیکی را بیش از ۳ برابر افزایش می دهد. بازی کردن، ویرایش ویدیو و موارد دیگر - با کاهش پرده برداشتن صفحه و عملکرد پیشرفته عکس و ویرایش ویدئو.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

اینتل Optane ™ سیستم شما را به سوی خود جلب می کند

IdeaPad 520 خود را با ۱۶ گیگابایت حافظه Intel Optane SSD افزایش دهید، یک فناوری جدید است که سرعت  سیستم شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. شما دوره های راه اندازی کوتاه تر و برنامه های خود را تجربه خواهید کرد و عملکرد کلی شتاب بیشتری خواهید داشت.

ذخیره سازی ترکیبی با کارایی بالا برای همه نیازهای شما

بین ذخیره سازی SATA HDD (تا ۲ TB SATA HDD) یا ذخیره سازی ترکیبی با عملکرد بالا را انتخاب کنید، تا ۲۵۶ گیگابایت SATA SSD Plus 1 TB SATA HDD. فضای بیش از اندازه کافی برای گسترش کتابخانه ای از فیلم ها، موسیقی، برنامه ها و موارد دیگر دارید.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

روزمرگی را با ویندوز ۱۰ بسازید

IdeaPad 520 به شما ویندوز ۱۰ نسخه home را می دهد ، شامل یک میزبان از ویژگی های جدید هیجان انگیز است. نیاز به یک لیست پخش حزب؟ از Cortana - دستیار دیجیتال شخصی خود بسیار سوال  بپرسید. Cortana با بیش از هزار برنامه و خدمات کار می کند تا اطمینان حاصل شود که شما همیشه نیاز به پاسخ دارید. از همه مهمتر، در تمام دستگاه های ویندوز ۱۰ شما کار می کند تا سازمان شما را حفظ کند.

فقط آنچه را که میخواهید، به صورت ایمن و دانلود کنید

با Lenovo App Explorer، کاربران تنها برنامه هایی را که می خواهند انتخاب می کنند. این یک روش ساده و ایمن برای کاربران برای شخصی سازی رایانه خود و بخش مهمی از تعهد Lenovo به رایانه های پاک تر و امن تر است

دسترسی سریع با یک لمس انگشت شما

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

ورودی به لپ تاپ خود در کمتر از دو ثانیه در خواننده اثر انگشت این سه بار سریعتر از متوسط ​​زمان لازم برای تایپ رمز عبور است. و به لطف ویندوز سلام، شما همچنین قادر خواهید بود بدون هیچ زحمتی به برنامه های شریک مانند DropBox وارد شوید.

ظاهر بصری خیره کننده

IdeaPad 520 با رزولوشن کامل با وضوح بالا و تکنولوژی انعطاف پذیر IPS پهنای باند ارائه می دهد. این که آیا شما بر روی نیمکت نشسته اید یا می خواهید با یک دوست تماشا کنید، بیشتر سرگرمی های خود را از هر زاویه ای دریافت خواهید کرد

صدای شفاف با بلندگو های هارمن با Dolby Audio

IdeaPad 520 از صدا IdeaPad 320 پشتیبانی می کند. در حال حاضر Speakers Harman با Dolby Audio، صدای کریستال واضح را با حداقل اعوجاج در هر جلدی تجربه خواهید کرد. جریان یک لیست پخش یا لحن به یک کنفرانس تلفنی - شما هر جزئیات را می شنوید

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520

 مشخصات فیزیکی

ابعاد۲۲٫۹ × ۲۶۰ × ۳۷۸ میلی‌متر

وزن۲٫۲ کیلوگرم

 پردازنده مرکزی

سازنده پردازنده Intel

سری پردازنده: Core i7

مدل پردازنده: ۷۵۰۰U

محدوده سرعت پردازنده: ۲٫۵ تا ۲٫۸ گیگاهرتز

فرکانس پردازنده: ۲٫۷۰GHz up to 3.50GHz

حافظه: Cache4 مگابایت

 حافظه RAM

ظرفیت حافظه: RAM16 گیگابایت

نوع حافظه : RAMDDR4

 حافظه داخلی

ظرفیت حافظه داخلی :دو ترابایت

نوع حافظه داخلی : هارد دیسک

مشخصات حافظه داخلی: ۵۴۰۰RPM

 پردازنده گرافیکی

سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA

مدل پردازنده گرافیکی: GeForce 940MX

حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی: ۴GB

 صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش: ۱۵٫۶ اینچ

نوع صفحه نمایش: IPS LED-backlit LCD

دقت صفحه نمایش: Full HD|1920x1080

صفحه نمایش مات: دارد

صفحه نمایش لمسی: 

توضیحات صفحه نمایشنسبت تصویر ۱۶:۹

 امکانات

درایو نوری: DVD-RW

توضیحات درایو نوریDVD+RW

وبکم: دارد

توضیحات وبکمHD 720p

مشخصات اسپیکر: بلندگوهای داخلی استریو با فناوری Dolby® Audio ساخت شرکت Harman Kardon

کیبورد با نور پس زمینه: دارد

مشخصات تاچ پدپشتیبانی از فرمان‌های چند لمسی

حسگر اثر انگشت: دارد

کارت خوان: دارد

مودمفاقد مودم

شبکه بی سیم Wi-Fi :دارد

توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi802.11ac

بلوتوثبلوتوث داخلی

پورت شبکه Ethernet :دارد

پورت VGA: ندارد

پورت HDMI: دارد

تعداد پورت USB 3.02

تعداد پورت USB 2.00

پورت USB Type-C : دارد

 سایر مشخصات

طبقه‌بندیکاربری مالتی‌مدیا، کاربری عمومی

نوع باتری۲ سلولی

شارژدهی باتریتا ۵:۰۰ ساعت

توضیحات باتریباتری لیتیوم-پلیمر با ظرفیت ۳۵ وات‌ساعت

سیستم عامل : ندارد

توضیحات سیستم عامل : DOS

امکانات دیگرمجهز به یک پورت USB Type-Cکارتخوان ۴in1 برای MMC, SD, SDHC, SDXC

اقلام همراه لپ تاپ- شارژر و کابل برق- دفترچه راهنما

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 520
4.5 (89.57%) 46 votes

تعویض سی دی رام Lenovo B575-1450

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

مقدمه :

Lenovo ("Le" و "Novo" (لاتین) برای "جدید") در سال ۱۹۸۴ به عنوان یک شرکت تجاری کامپیوتر چینی تاسیس شد. از سال ۲۰۰۴، این شرکت بزرگترین تولید کننده لپ تاپ در چین بوده و بعد از کسب بخش تقسیمات آی بی ام در سال ۲۰۰۵، چهارمین تولید کننده بزرگ جهان در جهان است. علاوه بر دسکتاپ و نوت بوک، این شرکت همچنین تولید مانیتور، پروژکتور، سرور و غیره در سال ۲۰۱۱، Lenovo اکثریت Medion AG، یکی از تولید کننده سخت افزار رایانه ای اروپا را به دست آورد. در سال ۲۰۱۴، Lenovo، موتورولا را تحریم کرد.

بررسی برای لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A انجام گرفته است. لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A یک لپ تاپ مناسب برای فضاهای کاری و اداری است. از لحاظ فنی کارکرد قابل قبولی را دارد. همچنین قابلیت نصب و اجرای بازی های رایانه ای را نیز دارد. که این یک خبر خوب برای گیمر های حرفه ای محسوب می شود.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

.

پردازنده :

 پردازنده چهار هسته ای کم قدرت مبتنی بر Kaby-Lake-Refresh. این چهار هسته بین ۱٫۸ تا ۴ گیگاهرتز (Turbo Boost) پشتیبانی میکنند. و از HyperThreading پشتیبانی می شوند. GPU یکپارچه بین ۳۰۰ تا ۱،۱۵۰ مگاهرتز تنظیم شده است. SoC در یک فرآیند ۱۴nm + FinFET تولید می شود.

 اینتل Core i7 برای لپ تاپ ها بر پایه پردازنده ی LG1156 Core i5 / i7 برای دسکتاپ است. سرعت پایه CPU ها نسبتا کم است، اما به دلیل حالت توربو بزرگ، هسته ها به صورت پویا می توانند به ۳٫۲ گیگاهرتز (۹۲۰XM) اورکلاک شوند. بنابراین، CPU می تواند به همان سرعت سریع CPU دو هسته ای با سرعت بالا باشد، اما هنوز هم از ۴ هسته استفاده می کنند. به دلیل TDP بزرگ ۴۵ وات / ۵۵ وات، پردازنده تنها برای لپ تاپ های بزرگ طراحی شده است.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

طراحی :

طراحی و ساخت اگر یک شرکت که در ساخت دستگاه های با کیفیت بالا با مواد پلاستیکی و غیر گران قیمتش مناسب است این شرکت قطعا Lenovo است.  مورد V330 (15 ") در همه متفاوت نیست - کامپیوتر دارای بدنه شیکی است. این اندازه گیری در ۳۷۵ x 253 x 22.3 میلی متر (۱۴٫۷۶ * ۹٫۹۶ * ۰٫۸۸) و وزنه بیش از ۲ کیلوگرم است. همه چیز در این دستگاه فریاد می زند "کسب و کار"!!!

ما صفحه کلید را به رنگ خاکستری می بینیم که نوع چشم را جذب می کند. این کمی شاداب است. به ویژه اگر شما به دنبال یک تایپ سریع و طرح بندی خوب هستید. به جز برای کلید های arrow که کمی آزار دهنده است و از اندازه عجیب و غریبی برخوردار است. سمت چپ و راست آن بسیار بزرگ است و باعث می شود که دکمه های بالا و پایین کوچک تر دیده شوند. بیایید حرکت را از روی نوار پلاستیکی بر روی صفحه لمسی حرکت دهیم، که همچنین نوعی عجیب و غریب است . در ابتدا ممکن است به نظر نرسد، اما هنگامی که انگشت خود را سریعتر حرکت می دهید، آن را به صورت هیجان انگیزی حس می کنید، دوباره نیاز به استفاده از آن است.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

امنیت :

شرکت Lenovo این دستگاه را برای امنیت بهینه سازی می کند. یکی از رایج ترین ویژگی های امنیتی بیومتریک - خواننده اثر انگشت است. این در مقابل سمت راست پایین صفحه کلید قرار گرفته است و ما ۱۰ تا از ۱۰ کار را انجام دادیم. در حالی که سریعترین نیست، قطعا بسیار دقیق است. به طور معمول، ما با نگاهی به گزینه های اتصال ادامه می دهیم. اینجا خیلی زیاد است هر دو طرف به طور کامل توسط I / O گرفته می شوند.

اتصالات :

از سمت چپ، ما یک سوکت شارژ، VGA و RJ-45 و همچنین یک پورت HDMI داریم. پس از آن ما در مجموع از سه پورت USB 3.0 - یکی از آنها نوع A خواب و شارژ فعال، در حالی که دو دیگر از نوع C، یکی از آنها می تواند به عنوان یک پورت شارژ استفاده می شود. از سوی دیگر، ما یک پورت USB Type-A دیگری را مشاهده می کنیم که هیچ پیشرفت خاصی ندارد. این یک جک هدفون و اسلات کارت SD به سمت جنوب است و یک درایو نوری دیجیتال به سمت شمال است.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

نگه داری :

جداسازی و تعمیر و نگهداری،با بررسی لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad V330- A به نتایج مهمی رسیدیم. این دستگاه به راحتی قابل جدا شدن است. اول شما باید یک سوئیچ را در پایین دستگاه فشار دهید که درایو نوری را از مکانیزم پشتیبانی آن آزاد می کند و شما می توانید آن را از هم جدا کنید. پس از آن، شما باید پیچ ​​های سر ۱۱ فیلیپس را برش دهید و دو دستگاه صاف، که در آن درایو نوری مورد استفاده قرار می گیرد.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

صفحه نمایش :

Lenovo V330 (15 اینچ) با یک پانل Full HD TN با نام Innolux N156HGA-EAB مجهز شده است . همان پانل در Lenovo ThinkPad L570 یافت می شود. این قطر ۱۵٫۶ اینچ است و دارای وضوح ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ است. این تراکم پیکسل ۱۴۲ پیکسل در اینچ و یک پیکسل ۰٫۱۸ x 0.18 میلی متر است. با توجه به این اطلاعات، هنگامی که از بیش از ۶۰ سانتیمتر مشاهده می شود، روی صفحه می تواند به عنوان Retina شناخته شود.

زاویه دید لنوو V330 (15 ") ناراحت کننده است. ما حداکثر روشنایی ۲۴۴ نیت در وسط صفحه را اندازه گرفتیم (۲۳۰ نیت، میانگین برای کل سطح پانل) و حداکثر انحراف ۱۶٪ است. دمای مربوط به رنگ روی صفحه سفید و بالاترین سطح روشنایی ۶۵۸۰ کیلو وات است که در مقایسه با ارزش مطلوب در استاندارد sRGB 6500 کیلوگرم - بد نیست. علاوه بر این، دمای متوسط ​​برای سطوح مختلف خاکستری با تنظیمات پیش فرض نزدیک به ۱۱۰۰۰K می شود.

علاوه بر فضای رنگی Adobe RGB که در عکاسی حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است، ما رنگ آمیزی را که توسط استودیوهای فیلم شناخته شده در جهان شناخته شده است - DCI-P3 و تلویزیون دیجیتال UHD (Rec.2020)، که بسیار سخت است برای رسیدن به واحد های نمایشگر مدرن.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

PWM (سوسو زدن روی صفحه) :

مدولاسیون عرض پهن (PWM) یک راه آسان برای کنترل روشنایی مانیتور است. هنگامی که روشنایی را کاهش می دهید، شدت نور پس زمینه کاهش نمی یابد، اما به جای آن توسط الکترونیک با فرکانس قابل تشخیص برای چشم انسان خاموش و روشن می شود. در این امواج نور، نسبت زمان نور / نور بدون تغییر، در حالی که روشنایی باقی می ماند بدون تغییر، که برای چشم شما مضر است.

این می تواند به طور چشمگیری به چشم و مغز در سطوح کمتر از ۳۰۰ هرتز مضر باشد. شما می توانید در مورد آن در مقاله اختصاصی ما در PWM اطلاعات بیشتری کسب کنید. نور، که توسط لرزش V330 نمایش داده می شود (تنظیم شده توسط PWM)، تنها در سطوح پایین تر از ۶۵ سی سی / متر مربع است و علاوه بر آن با فرکانس کافی بالا می شود .

 

ذخیره سازی :

عملکرد ذخیره سازی Lenovo V330 مجهز به سامسونگ PM951 PCIe SSD است. این دستگاه هنگامی که به عملکرد ذخیره سازی می آید، یک سیستم بسیار عالی است. آن را فراهم می کند ۳۴۳۲٫۷ MB / s خوانده شده و ۱۳۱۷ مگابایت بر ثانیه سرعت نوشتن دارد. لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A  یکی از سریعترین دستگاههای این جنبه است که ما تا کنون آزمایش کرده ایم.

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A

مشخصات کلی سیستم :

Lenovo V330-15IKB-81AX00CCUK (سری V330) پردازشگر اینتل Core i7-8550U (اینتل Core i7)
آداپتور گرافیکی Intel UHD Graphics 620 حافظه ۸۱۹۲ مگابایت ۴٫۰GB DDR4-2400MHz + 4.0GB DDR4 -2133MHz Soldered
نمایش دادن ۱۵٫۶ اینچ ۱۶: ۹، ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ پیکسل ۱۴۱ PPI، IPS، براق: خیر
مادربرد اینتل Kaby Lake-U iHDCP 2.2 Premium PCH ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت NVMe، ۲۵۶ گیگابایت
کارت صدا اینتل Kaby Lake-U / Y PCH - صدا با کیفیت بالا اتصالات ۱ USB 2.0، ۲ USB 3.0

/ ۳٫۱ Gen1، ۱ VGA، ۱ HDMI، ۱ Kensington Lock، اتصال صوتی ۳٫۵mm،

کارت خوان: SD، USB-C شبکه سازی ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ LAN کارت (۱۰/۱۰۰ / ۱۰۰۰MBit)، ۸۰۲٫۱۱ a / b / g / n / ac (a / b / g / n / ac)،
بلوتوث ۴٫۱ درایو نوری DVD +/- RW دو لایه اندازه ارتفاع x عرض x عمق (در میلی متر)
۲۲٫۳ x 375 x 253 (= 0.88 x 14.76 x 9.96 in) باتری لیتیم پلیمر
۲ سلول سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۱۰ خانه ۶۴ بیتی
دوربین وب کم: ۷۲۰p ویژگی های اضافی
اسپیکر: استریو، صفحه کلید: خوب
وزن ۱٫۸ کیلوگرم

لپ تاپ لنوو مدل Ideapad V330- A
5 (100%) 3 votes

آموزش تعویض باتری Lenovo B575-1450

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنو مدلIdeapad 510-A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

 

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

مقدمه :

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A یک لپ تاپ چند منظوره نسبتا سبک و باریک و ۱۵ اینچی با قیمت کمتر از ۸۰۰ یورو (~ ۸۹۴ دلار) است. فقط مدل مورد آزمایش در وب سایت سری IdeaPad 510 Lenovo در زمان آزمایش مشخص شده است. ما سلفی مستقیم در این آزمون نداشتیم، اما شباهت ها با IdeaPad 510S-14ISK که اخیرا مورد آزمایش قرار گرفته اند وجود دارد.

اینتل Core i5-6200U ULV دو هسته ای که در لپ تاپ های بی شماری از محدوده عملکرد متوسط ​​نصب می شود. کار خود را تحت پوشش قرار می دهد. این ۸ گیگابایت رم را پشتیبانی می کند. به لطف کارت گرافیک Nvidia GeForce 940MX با ۴ گیگابایت حافظه مخصوص، IdeaPad به صورت شرطی برای بازی مناسب است. صفحه نمایش یک پانل Full HD مات کامل مبتنی بر IPS است. هارد دیسک معمولی ۱ TB به جای SSD استفاده می شود. ویندوز ۱۰ خانه از پیش بارگذاری شده است.

 

طراحی:

به نظر می رسد پوشش به طور عمده از پلاستیک ساخته شده است. با این حال، سمت بالا سمت مات نقره ای بالا احساس می کند و به نظر می رسد مانند فلز آلومینیم است. پشت و پایه صفحه نمایش سفید است، در حالی که قاب قاب صفحه نمایش نیز نقره ای است. تمام سطوح به خوبی اثر انگشت دارند. به غیر از رنگ غیر معمول، ظرافت ساده در برنامه است. پنج لبه ی لاستیکی در لبه بیرونی لبه ی نمایشگر، ابتدا کمی عجیب به نظر می رسد.

همانطور که اغلب، درایو نوری نصب شده در عقب سمت راست نیز یک دلیل برای برخی از بی ثباتی است. با این حال، پایه هنوز هم در مجموع به نظر نسبتا جامع است. هرچند شکاف ها و انتقال ها همیشه به طور کامل نیست، ما هیچ نقص تولیدی را پیدا نکرده ایم. درب به نسبت مقاوم است و می تواند به راحتی با یک دست باز شود. با این حال، آن را به مدت زمان زیادی بعد از حرکات تند و تیز می شکند. هنگامی که دستگاه برداشته شده و به آرامی تکان می خورد، درب باز می شود.

IdeaPad 510 از میان ۱۵ اینچی در آزمایش، سبک ترین و باریک ترین مدل است. لپ تاپ ایسر حدود ۲۰۰ گرم سنگین تر است و دستگاه Asus 300 گرم سنگین تر است و هر دو به طور وسیع تر هستند.

 

اتصالات :

همانطور که برای لپ تاپ های باریک و سبک معمول است، پیکربندی رابط به سختی از حد استاندارد پایین می آید. پورت VGA منسوخ شده است. که گاهی اوقات برای اتصال پروژکتورهای عتیقه یا مانیتور مورد نیاز است. یک پورت اترنت Gigabit Ethernet برای استفاده ثابت استفاده می شود. قطعنامه ۴K تنها در ۳۰ هرتز به دلیل عدم وجود HDMI 2.0 امکان پذیر است. از سه پورت USB تنها پورت USB سمت راست عقب از استاندارد ۲٫۰ قدیمی پشتیبانی می کند.

در حالی که سازنده موفق به قرار دادن تمام پورت های سمت چپ در اطراف مرکز، هر دو پورت USB سمت راست (کاربران راست دست) هستند دور جلو، که در آن کابل یا درایو های فلش مموری می تواند با استفاده از یک موس بیرونی دخالت کند.

 

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

کارت SD :

ما سرعت انتقال کارت خوان را با کارت مرجع UHS-II 64 گیگابایت توشیبا Exceria Pro SDXC ما آزمایش می کنیم. ما در تست کپی JPG بسیار کم ۱۶٫۷ MB / s را اندازه گرفتیم. کپی کردن یک فایل ۱ گیگابایتی در لپ تاپ سریعتر است اگر چه سرعت پایین ترین سطح USB 2.0 است. بسیاری از لپ تاپ ها از این محدوده قیمت کار شایسته ای دارند، احتمالا امروزه وجود دارد.

 

ارتباطات :

ماژول Atheros QCA9377 کوالکام (MIMO 1x1) مسئول ارتباطات بی سیم است. این نرخ حداکثر داده ناخالصی ۴۳۳ مگابیت در ثانیه را ارائه می دهد و به طور انحصاری از استاندارد ایکس پشتیبانی می کند.

امنیت :

تنها ویژگی امنیتی که لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A ارائه می دهد یک ماژول پلت فرم Trusted Platform (TPM) نسخه ۲٫۰ است.

 

تجهیزات جانبی :

علاوه بر منبع تغذیه و همانطور که به عنوان دستورالعمل اجباری کاربر و شرایط گارانتی، جعبه شامل هیچ لوازم جانبی نیست. ظاهرا Lenovo هیچ لوازم جانبی خاصی برای IdeaPad 510 در مجموعه خود ندارد.

 

نگهداری :

دو دریچه نگهداری تنها با یک پیچ در زیر آن قرار دارند. آنها HDD، ماژول Wi-Fi و بانکهای حافظه را مخفی می کنند. اجزاء دیگر تنها پس از جدا کردن پوشش می توانند دسترسی داشته باشند. این احتمالا شامل انتشار پیچ های متنوع در قسمت پایین و جدا کردن قسمت بالایی دستگاه از سینی می شود.

 

صفحه لمسی :

با وجود داشتن اتاق کافی، صفحه لمسی دقیقا بزرگ نیست. سطح قابل استفاده حتی کمی کوچکتر است، زیرا در لبه های خارج از آن حساس نیست. مکان نما ماوس حتی سریع ترین حرکات را اجرا می کند و می تواند به یک پیکسل کنترل شود. حرکات با استفاده از حداکثر چهار انگشت می تواند به طور گسترده در منوی راننده Elan پیکربندی شود.

 

صفحه کلید :

هر دو قسمت اصلی و تعداد صفحه کلید صفحه کلید سیاه و سفید کوچکتر از همتایان در صفحه کلید های استاندارد دسکتاپ هستند. این بدان معنی است که حداقل قابلیت استفاده از numpad برای کاربران با دست بزرگتر محدود است. تستر با اندازه متوسط ​​و فاصله اش با دست مردان متوسط  مشکل نداشت. کلیدها در لبه پایین تر، صاف و به آرامی برش داده می شوند که یک دستاورد ایده آل را فراهم می کند. به جز کوچکترین F1 تا F12 بر روی کلید با دوبار تخصیص در ردیف بالا، قابلیت خواندن کلید ها بی عیب و نقص است. نور صفحه کلید همگن و کافی روشن فقط می تواند روشن و خاموش شود. اکثر کاربران نیازی به استفاده از طرح ندارند. اگرچه صفحه کلید با کمی نیرو در مرکز حرکت می کند اما وقتی به طور معمول روی آن تایپ می کنید متوجه نمی شوید.

 

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

صفحه نمایش :

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A یک پنل مات Full HD IPS را انتخاب کرد. تقریبا ۲ میلیون پیکسل در عرض ۱۵٫۶ اینچ توزیع می شود و تراکم پیکسل آن ۱۴۱ PPI است. حداکثر روشنایی ۳۰۸ cd / m² بسیار مناسب است و نباید در اتاق های روشن باعث مشکلات شود. در زمینه مقایسه، تنها Asus N552VX تا حدودی روشن است و در مقایسه با ۹۸۸: ۱ در سطح سیاه و سفید تقریبا یکسان است. مخالفان Acer و HP ظاهرا تاریک تر هستند. فقط ۸۰٪ نور باید کمی مورد انتقاد قرار گیرد. تفاوت روشنایی حدود ۲۰٪ بین درخشانترین و تاریکترین مناطق اندازه گیری می شود. همانطور که اغلب در اینجا، این انتقاد برای تمرین بسیار اهمیت دارد. یک صفحه نمایش کاملا سیاه و سفید به نظر می رسد تا حد زیادی یکسان است.

 

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

 

پردازشگر :

ما در مورد پردازنده Intel Core i5-6200U Skylake  در اینجا بحث می کنیم. پردازنده کارآمد نیز برای لپ تاپ های بسیار کامپکت مناسب است. این می تواند با نرم افزارهای خواستار بیشتر مواجه شود تا زمانی که خیلی ساده نیست. به عنوان مثال نرم افزار نیاز به چهار یا بیشتر هسته های فیزیکی نیاز دارد که اغلب در بازی های فعلی مورد استفاده قرار می گیرد. محدوده توربو ۲٫۷ گیگاهرتز است، زمانی که هر دو هسته لود می شوند و این نیز ثابت نگه داشته می شود.

در معیار تک هسته، i5-6200U در نمونه بازبینی پشت CPU های مشابه در دستگاه های مقایسه است و همچنین محاسبه حاشیه ای کندتر از میانگین ۶۲۰۰U است. این در معیار چند هسته ای متفاوت است، جایی که Lenovo ما در میان لپ تاپ های سریعتر قرار می گیرد. عملکرد مورد انتظار را می توان در عمل انتظار داشت.

 

عملکرد سیستم :

با وجود کارت گرافیک قوی آن، Aspire Acer با i5-6200U و HDD بهترین گزینه برای مقایسه نمرات PCMark 8 است. همانطور که انتظار می رود، Acer همواره دارای سرعتی کم است. HP ما با وجود همان پردازنده، GeForce 940MX و SSD ضعیف تر است و نمیتواند نمونه بازنگری را بهتر کند.

به طور ذاتی، عملکرد به دلیل عدم وجود یک SSD رنج می برد. یک لحظه قبل از اینکه برنامه ها یا کنترل سیستم آماده استفاده بخصوص پس از راه اندازی مجدد لپ تاپ باشد، طول می کشد. به لطف ۴ گیگابایت حافظه DDR4 در حالت دو کاناله، تاخیر زمانی که برنامه ها ذخیره می شوند، به طور واضح نسبتا نسبی می شوند و زمانی که مجددا باز شوند، مجددا بارگیری نمی شوند. این فقط برای بازی های حافظه فشرده است. در اینجا، گاهی اوقات بارگذاری بارهای قابل توجه دیگر در مقایسه با لپ تاپ ها با SSD به عنوان یک قاعده انتظار می رود.

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

دستگاه ذخیره سازی :

با توجه به HD Tune و CrystalDiskMark 3.0، نرخ انتقال در خواندن ترتیبی برای HDD مدرن  است. با نگاهی به لپ تاپ های چند رسانه ای که از ۱۰ ماه گذشته با هارد دیسک تهیه شده اند، Seagate HDD چندان متقاعد کننده نیست و به طور متوسط در حدود ۲۰٪ نیز در سایر لپ تاپ ها است. متاسفانه، در عملکرد خواندن ۴K شبیه به نظر می آید که برای برنامه و سیستم عامل مهم است. جایی که سر برای جمع آوری بلوک های کوچک داده، به طور تصادفی توزیع شده روی دیسک، مهم است. اگر صرفه جویی در یک SSD ساخته شود، حداقل یک مدل هارد دیسک تا حدی قوی تر می تواند انتخاب شود.

 

کارت گرافیک :

در مورد ایده آل، تکنولوژی Optimus به طور خودکار محاسبات ۳D گرافیکی را به کارت گرافیک متوسط کارت گرافیک GeForce 940MX  Nvidia اختصاص می دهد. دارای حافظه اختصاصی ۲ گیگابایتی است که توسط یک اتوبوس ۶۴ بیتی باریک و یک RAM DDR3 که به طور موثر در ۱۸۰۰ مگاهرتز می باشد، متصل می شود. نسخه های با حافظه GDDR5 سریع تر به ندرت در سایر لپ تاپ ها استفاده می شود. و پس از آن نرخ های ساعت هسته ای آنها کمی کاهش می یابد.

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510-A

عملکرد بازی :

این کارت معمولا بازی های قدیمی تر، هنوز هنوز جذاب ۳D مانند BioShock Infinite یا حتی Battlefield 4 با برخی از محدودیت های مسطح ارائه می دهد. ۱۳۶۶x768 پیکسل و ایستگاه از پیش تنظیم رسانه ای معمولا در بیشتر بازی های جدید و یا به خصوص بازی می کنند. بازی های ایزومتریک مانند FIFA 16 معمولا به طور هماهنگ در تنظیمات بالا و یا حداکثر اجرا می شوند، به خصوص از آنجا که ۴۰ FPS در این بخش اجباری نیست.

سر و صدای سیستم :

طرفدار IdeaPad کاملا خاموش نیست حتی زمانی که لپ تاپ فقط ایستاده است. سر و صدای ضعیف هنوز هم می تواند از صدای معمول صدای محیط در یک فاصله نرمال نیم متر از نمونه بررسی در یک دفتر آرام و یک نفره زمانی که کامپیوتر در حال اجرا است تشخیص دهد. شروع یا استفاده از یک برنامه مانند GPU-Z اغلب به اندازه کافی برای افزایش سرعت کافی است.

 

مصرف برق :

هنگام جستجو در پایگاه داده ما برای لپ تاپ های چند رسانه ای ۱۵ اینچی بر اساس i5-6200U، ما تقریبا تنها مدل هایی را با GeForce 930M، ۹۴۰M، ۹۴۰MX، ۹۴۵M یا GTX 950M پیدا می کنیم. Lenovo 510-15ISK اثبات می کند که کارآمدترین لپ تاپ در حالت آماده به کار است، اما همچنین بیشترین مصرف را در سه حالت دیگر خاموش می کند. فقط Aspire F15 F5-573G-53V1 (GTX 950M) Acer است. متوسط مصرف متوسط AVG تقریبا متوسط است. نمونه بررسی کمترین قدرت را از همه لپ تاپ های فوق ذکر شده با یک کارت گرافیک اختصاصی مصرف می کند که می تواند به علت کاهش سرعت پردازشگر گرافیکی باشد.

 

باتری :

ما با توجه به باتری کوچک ۳۰ ولت، عمر باتری طولانی مدت نداشتیم. در حوزه تست، ما در ابتدا HP Pavilion کوچک را نادیده می گیریم. مقایسه Aspire F15 با ایسر، ساده تر از آن است که تقریبا دو برابر ظرفیت با ۶۲ وات و پردازنده ی مشابه، اما کارت گرافیکی بسیار قوی تر است. به طور نسبی، نمونه بازبینی بطور قابل توجهی از باتری خود در حالت بیکار قابل بازیابی است، به این ترتیب که Acer تنها زمان اجرا ۵۱٪ را مدیریت می کند. Asus N552VX ما با هشت هسته واقعی و GTX 950M کمی باهوشتر در هر دو سناریو بار، با وجود باتری ۴۴ ولت، کاهش یافته است.

 

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 510 - A

 

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنو مدلIdeapad 510-A
5 (100%) 4 votes