تعمیرات تبلت لنوو

تعمیر تبلت

تعمیر تبلت_مشکلات رایج تبلت ها

تعمیر تبلت

مشکلات اصلی تبلت که نیاز به تعمیر دارند

 

تعمیر تبلت

تعمیر تبلت

تعمیر تبلت را وقتی میشنویم، اولین چیزی که در ذهنمان تداعی می‌شود، یک میز در یک کارگاه تعمیر است که تعمیرکار دل و روده تبلت را باز کرده و در حال بررسی رفع عیب است. در واقع این فقط یک طرف ماجرا است. مشکلات تبلت فقط به سخت افزاری مربوط نمی‌شود. در واقع اگر قرار باشد تا تبلتی به این صورت مورد تعمیر و بررسی قرار بگیرد، همان بهتر است که آن را نداشته باشید.

تعمیر تبلت به غیر سخت افزاری، مشکلات نرم افزاری را هم شامل می‌شود و یکی از دلایل مراجعه افراد مختلف به نمایندگی، وجود اشکالاتی در خود برنامه‌ها است.

در این مقاله ما قصد داریم تا مشکلاتی را اغلب افراد به تبلت­های اندرویدی خود برمی‌خورند را بیان کنیم. توصیه می‌کنیم تا در صورتی که آشنایی با تکنیک‌های تعمیر تبلت ندارید، هیچ گاه خودتان با باز کردن قطعات، آسیب بیشتری به دستگاه نزنید و آن را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.

مشکلات رایج تبلت ها

۱ _دکمه خاموش یا روشن شدن تبلت به درستی کار نمی­کند

تعمیر تبلت

تعمیر تبلت

گاهی اوقات برنامه‌های تبلت ها قفل می‌شود؛ یعنی نمی‌توان با صفحه هیچ کاری انجام داد و دکمه خاموش و روشن شدن آن هم کار نمی‌کند. به اصطلاح می‌گویند که تبلت هنگ کرده است. برای این کار، بهتر است که ۸ ثانیه دکمه پاور تبلت خود را نگه دارید تا دستگاه خاموش شود. حتی اگر دستگاه خاموش بود و با زدن دکمه پاور روشن نشد، بهتر است که در قدم اول، آن را هشت ثانیه نگه دارید. در هر صورت اگر مشکل رفع نشد، آنگاه نیاز به تعمیر تبلت است.

۲ _صفحه تاچ کار نمی‌کند.

تعمیر تبلت

تعمیر تبلت

صفحه تاچ همان صفحه‌ای است که کاربران با استفاده از کشیدن انگشت خود بر روی آن، با تبلت کار می‌کنند. عملاً یک تعاملی بین سنسورهای صفحه و دریافت پاسخ از طرف انگشت کاربر وجود دارد تا در هنگام اتصال بتواند به درستی کار کند؛ اما هیچ چیزی بدتر از این نیست که ناگهان صفحه تاچ شما کار نکند. به عبارتی دیگر با کشیدن انگشت خود هیچ اتفاقی نیافتد؛ اما تبلت شما هنگ نکرده و فعال است.

دو عامل وجود دارد که بر روی عملکرد صحیح تبلت اثر می‌گذارد: یکی اینکه مهم است، باتری دستگاه به پایین‌ترین حد مقدار خود رسیده باشد. دوم اینکه مشکل فیزیکی در دستگاه به وجود آمده باشد که در این صورت نیاز به تعمیر تبلت است. البته بهتر است که یک بار با استفاده از روش قبل دستگاه خود را خاموش و روشن کنید. در بسیاری از موارد، این مسئله مشکل کار نکردن صفحه تاچ را حل می‌کند.

۳ _صفحه به شدت تاریک است

تعمیر تبلت

تعمیر تبلت

اکثر صفحه‌های تبلت اندرویدی دارای تنظیم نور خودکار هستند؛ یعنی اینکه نور صفحه با استفاده از سنسوری که در جلو دارند، بر اساس نور محیط تنظیم می‌شوند. این کار نه تنها باعث صرفه جویی در مصرف باتری می‌شود، بلکه آسیب کمتری به چشم شما هم می‌رساند؛ اما در بسیاری از موارد اتفاق می‌افتد که صفحه تاریک می‌شود و به هیچ وجه تغییر نوری در آن مشاهده نمی‌شود.

در بسیاری از موارد، کاربران انگشت خود را جلوی این سنسورها قرار می‌دهند که همین مسئله بر روی عملکرد صحیح این دستگاه اثر منفی می‌گذارد. مسئله بعدی، ممکن است که کاربران تنظیمات نرم افزاری را تغییر داده باشند و به نوعی نور صفحه را به صورت اشتباهی در تاریک‌ترین حالت ممکن قرار داده باشند. برای همین بهتر است که بخش تنظیمات برنامه را هم بررسی کنید. در هر صورت اگر مشکلات رفع نشد، ممکن است که تبلت مشکل فیزیکی داشته باشد که باید آن را به یک متخصص تعمیر تبلت بسپارید.

۴ _باتری شارژ نمی‌شود

یکی از بدترین اتفاقات برای افرادی که دستگاه دیجیتالی دارند، شارژ نشدن باتری است. کاربر کافی است تا بفهمد که دستگاه او شارژ نمی‌شود تا حد سکته و مرگ می‌رود. برای پیدا کردن علت این مسئله باید چند قسمت را مورد بررسی قرار دهید.

 • آیا کابل کاملاً به برق وصل شده است؟
 • کابل برق سالم است و اتصال برق را کامل برقرار می‌کند؟
 • آیا سوکت پاور سالم است؟

البته پیدا کردن این مشکلات کار یک فرد عادی نیست که باید آن‌ها را توسط دستگاه خاصی نیز تست کرد. بهترین حالت اینکه اول از همه دستگاه خود را از به چند روش تست کنید و حتی اگر می‌توانید آن را با یک کابل دیگر تست کنید. در آخر اگر موفق نشدید، آن را پیش یک متخصص تعمیر تبلت ببرید.

۵ _تبلت بیش از حد داغ می‌شود

تقریباً یکی از مشکلات اصلی همه دستگاه‌های دیجیتالی، همین داغ شدن است و دلیل اصلی آن هم استفاده بیش از حد دستگاه است. اگر تبلت شما داغ شد؛ یعنی تا حدی که نمی‌توانستید با دست عادی آن را بگیرید، در اولین اقدام آن را خاموش کرده و اجازه بدهید تا خنک شود. این مسئله ممکن است که دو دلیل داشته باشد: خرابی باتری یا اتصالات درونی آن، کارکرد بیش از حد.

اگر با خاموش کردن تبلت و خنک شدن آن و استفاده مجدد، باز مشکل باقی بود، در بیشتر موارد مشکل از باتری خواهد بود که بهتر است آن را با یک نمونه با کیفیت جایگزین کنید. اگر هم مشکل حل نشد، آن را باز پیش یک متخصص تعمیر تبلت ببرید.

۶ _صفحه تبلت نمی‌چرخد

ممکن است که بارها برای شما پیش آمده باشد که صفحه تبلت نمی‌چرخد؛ یعنی اگر تبلت خود را در حالت افقی گرفته باشید، هیچ چرخشی متناسب با آن به وجود نمی‌آید. این مسئله برای هنگامی که قصد بازی و چرخش مداوم صفحه را دارید، بیشتر از همه چیز کاربر را اذیت می‌کند.

بسیاری از کاربران فکر می‌کنند که دستگاه آن‌ها خراب شده و نیاز به تعمیر تبلت دارند؛ اما بارها مشاهده شده است که چرخش صفحه خاموش شده بود و کاربر متوجه این موضوع نبوده و فکر می‌کرده که روشن است. اگر باز با روشن کردن چرخش صفحه، اتفاقی نیفتاد، به احتمال زیادی مشکل از خود صفحه است که در این حالت نیاز به تعمیر دارد.

۷ _وصل نشدن به کامپیوتر

در بعضی از مواقع ممکن است که در هنگام اتصال تبلت به کامپیوتر با استفاده از یک سیم، کامپیوتر دستگاه شما را نشناسد یا اتصال خیلی دیر برقرار شود. اصلی‌ترین دلیل این مسئله، به روز نبودن برنامه خود تبلت است. اگر با به روزرسانی مشکل همچنان پابرجا بود، سالم بودن کابل خود را بررسی کنید. باز هم اگر مشکل رفع نشد، آن را به یک متخصص تعمیر تبلت نشان دهید.

تعمیر تبلت_مشکلات رایج تبلت ها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

آموزش تعمیرات تبلت

آموزش تعمیرات تبلت

۵ نکته مهم برای آن‌هایی که خودشان تعمیرات تبلت را انجام می‌دهند

هنگامی که اسم تعمیرات تبلت می‌آید، همه ناخودآگاه به یاد مکانی‌های می‌افتند که در آنجا تعدادی تعمیرکار نشسته و با ابزارهایی مانند هویه، مقاومت سنج و خازن و غیره به بررسی و رفع ایرادات می‌پردازند که خود این می‌تواند نشان دهنده این باشد که تعمیرات تبلت یک فرآیند تخصصی است؛ اما از آنجا که همه به یک نمایندگی معتبر جهت تعمیرات دسترسی ندارند، بیشتر افراد سعی می‌کنند تا مشکل تبلت در قدم اول خودشان حل کنند که برعکس در بیشتر مواقع هم آسیب‌های جدی‌تری به دستگاه خود وارد می‌کنند.

آموزش تعمیرات تبلت

آموزش تعمیرات تبلت

به هر حال اگر قصد دارید تا تعمیرات تبلت را خودتان در منزل و با استفاده از ویدئوهای آموزشی انجام دهید، چند نکته را باید قبل از شروع در نظر بگیرید. هر چند که ما این روش‌ها یعنی خودتان اقدام به تعمیر کنید را هیچگاه توصیه نمی‌کنیم و بهتر است که آن را به یک نمایندگی یا تعمیراتی معتبر بدهید؛ اما بعضی از نقص‌ها هستند که می‌توان تا حدی به رفع آن‌ها پرداخت.

نکات مهم تعمیرات تبلت در منزل

۱_با ضمانت خودتان شروع به تعمیر کنید

البته این بیشتر از اینکه یک نکته باشد، یک هشدار است. شما خودتان قبول کردید که تعمیرات تبلت خود را به عهده بگیرید، پس باید مسئولیت تمامی عواقب آن را هم بر قبول کنید. بارها اتفاق افتاده است که شخصی برای تعمیرات تبلت خود مراجعه کرده و از آنجا که قبلاً تعدادی واحد درسی الکترونیک در دانشگاه گذرانده است، خودش دستگاه را باز کرده و قصد داشته تا آن تعمیر کند که متأسفانه به جای تعمیر، آسیب بیشتری به دستگاه وارد کرده است.

آموزش تعمیرات تبلت

آموزش تعمیرات تبلت

مشکل بزرگ‌تر زمانی پیش می‌آید که دستگاه در زمان ضمانت بوده و شما اقدام به باز کردن پیچ­های آن کرده‌اید. این نکته را در نظر داشته باشید که باز کردن پیچ‌ها در هنگامی که هنوز زمان ضمانت دستگاه شما باقی مانده است، باعث خارج شدن آن از ضمانت شده و شرکت می‌تواند هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص بر عهده نگیرد.

۲_جای دقیق اجزا را به خاطر بسپارید

یکی از دردسرهای اصلی تعمیرات تبلت توسط خود افراد، زمانی است که قصد بستن دوباره آن را دارند. تبلت و گوشی‌های هوشمند مانند میز و غیره نیستند که مکان اتصال آن‌ها مشخص باشد. یک اشتباه در جای گذاری به راحتی می‌تواند کل عملکرد دستگاه را زیر سؤال بپرسد. در بسیاری از مواقع که تبلت بعد از بستن دوباره توسط خود فرد روشن نمی‌شود، به خاطر اشتباه بستن یک قطعه بوده است یا اینکه حتی درب آن هم به خوبی چفت نشده است.

بهترین راه این است که از ابتدا تا انتهای کار خود، از تمامی نقاط اتصال عکس بگیرید تا بعداً دچار مشکل نشوید. همچنین اگر هم یادتان رفت که چنین کاری بکنید، به راحتی می‌توانید نحوه بستن دقیق تبلت مورد نظر خود را در اینترنت جست‌وجو کرده و آن را طبق برنامه ببندید.

۳_از ابزارهای درست استفاده کنید

آموزش تعمیرات تبلت

آموزش تعمیرات تبلت

تبلت یک دستگاهی است که تمامی اجزای آن ریز است و باید از قطعات و ابزارهایی مانند پیچ گوشتی استفاده کنید که متناسب با پیچ دستگاه شما باشد. بسیاری از ایراداتی که به دستگاه در هنگام در تعمیرات تبلت برمی‌خورد، به خاطر همین رعایت نکردن این نکته شده است. در بعضی مواقع، فرد سعی داشته است تا با آچار فرانسه، یک پیچ یا قطعه‌ای را ببیند یا بکند و کنترل خود را از دست داده که باعث افتادن ابزار روی شیشه تبلت و شکسته شدن آن یا حتی آسیب جدی به مادربرد شده است که باعث می­شود تا فرد قید استفاده از تبلت خود را بزند.

بهترین راه خرید ابزارهای متناسب با تعمیرات تبلت است؛ اما شما قرار است که چند بار اقدام به تعمیر کنید؟ اگر حرفه‌ای باشید، فقط یک‌بار در طول عمر خود آن را انجام خواهید داد. پس خرید ابزارهای مخصوص تعمیرات تبلت و لپ تاپ به صرفه نیست و در گاهی ممکن است که هزینه خرید آن از خود تعمیر بیشتر شود. برای همین است که همیشه توصیه می‌کنیم تا تبلت خود را برای تعمیر نزد یک متخصص ببرید. اگر هم خودتان متخصص هستید، پس از ابزارهای درست استفاده کنید.

۴_محیط فعالیت را به خوبی آماده کنید

آموزش تعمیرات تبلت

آموزش تعمیرات تبلت

محیط تعمیرات تبلت باید خاص باشد؛ اما این یعنی چی؟ تبلت یک دستگاهی است که بیشتر اجزای آن ریز هستند، پس هنگامی که آن‌ها را جدا می‌کنید، باید آن‌ها را در یک جایی مانند کاسه قرار دهید تا گم نشوند. همچنین تعمیرات باید دور از رطوبت و خیسی باشد تا آسیبی به خود دستگاه در هنگام تعمیر وارد نشود. نکته بعد، استفاده از دستکش مناسب است تا در هنگام کار به دست شما آسیبی وارد نشود. به عبارتی دیگر محیط فعالیت شما باید به صورتی باشد که به راحتی بتوانید اجزای تبلت را از یکدیگر جدا کرده و آن را تعمیر کنید.

اگر دقت داشته باشید که اکثر تعمیرکاران پشت یک میز مخصوصی می‌نشینند که به دور از هر گونه حرکت و مزاحمتی است. در واقع فقط یک تکان شدید لازم است تا باعث پخش شدن وسایل روی زمین و گم شدن آن‌ها شود.

۵_از قبل در اینترنت روش‌های تعمیرات تبلت را جست‌وجو کرده و تمامی مراحل خود را نیز ثبت کنید

اینترنت یک منبع عالی برای آموزش تعمیرات تبلت است. در اینترنت به راحتی می­توانید به انواع فیلم‌های آموزشی تعمیرات تبلت دسترسی پیدا کنید و بر اساس آن‌ها اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید. توصیه می‌شود که قبل از هر گونه اقدامی، تمامی روش‌های موجود در اینترنت را جست‌وجو کرده و سپس پس از بررسی آن و به خصوص نظرات ثبت شده در زیر آن، شروع کنید. همچنین بهتر است که تمامی مراحل خود را ریز به ریز ثبت کرده تا در صورت رفع نشدن مشکل و تحویل آن به یک تعمیرکار معتبر بتوانید حداقل به او توضیح دهید که تا الآن چه فعالیت‌هایی را انجام داده‌اید.

در آخر باز هم توصیه می‌کنیم که حتماً تعمیرات تبلت خود را به یک نمایندگی معتبر بسپارید. در این نمایندگی‌ها متخصص هر حوزه به کار مشغول هستند و با انواع دستگاه برندها آشنایی کامل داشته و به راحتی و خیلی سریع می‌توانند قطعات را برای شما تعمیر یا تعویض کنند.

آموزش تعمیرات تبلت
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

روشن نشدن تبلت لنوو

علت روشن نشدن تبلت لنوو چیست؟

علت روشن نشدن تبلت لنوو چیست؟

روشن نشدن تبلت لنوو یکی از مشکلات رایجی است که اغلب مشتریان با آن برمی‌خورند. متأسفانه اغلب کاربران وقتی که به یک مشکل با دستگاه یک برند خاص مواجه می‌شوند، سریعاً کل برند را زیر سؤال می‌برند و به خود می‌گویند که این آخرین استفاده آن‌ها از این برند است.

حال اگر این مشکل را با لنوو داشته باشند، به دلیل ناشناخته بودن آن در ایران، سریع کل مدیران آن را مقصر می‌دانند. در صورتی که بیشتر این مشکلات به خاطر استفاده غیر صحیح کاربران با تبلت و مشکلات نرم افزاری دستگاه به خاطر مسائل مختلف مانند ویروس است.

روشن نشدن تبلت لنوو

روشن نشدن تبلت لنوو

مشکل روشن نشدن تبلت لنوو می‌تواند به علت سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. اگر مشکل خیلی حاد نباشد، به خصوص در مورد نرم افزاری، می‌توانید آن را خودتان رفع کنید؛ ولی اگر مشکل خیلی حاد! بود و خودتان قادر به رفع آن نبودید، باید سریعاً آن را به یک نمایندگی معتبر لنوو در شهر خود بسپارید تا متخصصین این شرکت به رفع عیب آن بپردازند.

در ادامه ما قصد داریم تا چند دلیل روشن نشدن تبلت لنوو و چگونگی رفع ایرادات آن‌ها را بیان کنیم. در هر صورت اگر هیچ کدام از راه‌حل‌های زیر راهگشا نبود، آن را به متخصص تعمیرات بسپارید و حتماً اقداماتی را که تا حالا انجام داده‌اید را برای او توضیح دهید.

راه‌حل‌های روشن نشدن تبلت لنوو

۱-دکمه پاور گوشی خود را نگه دارید

در تبلت­های قدیمی این امکان وجود داشت که شما بتوانید باتری آن را خارج کرده و دوباره جای گذاری کنید. بعد از این کار بیشتر تبلت روشن می‌شدند و مشکل حل می‌شد؛ اما خارج کردن باتری تبلت­های امروزی آسان نیست و در واقع برای جداسازی آن باید بدنه را باز کرد که این کار هر کسی به خصوص آن‌هایی که آشنایی با تبلت را ندارند، نیست.

روشن نشدن تبلت لنوو

روشن نشدن تبلت لنوو

بهترین راه برای انجام این کار، نگه داشتن دکمه پاور برای حداکثر ۳۰ ثانیه است. در این موقع ممکن است که نرم افزار تبلت شما به اصطلاح فریز شده باشد و با این کار باعث خارج شدن نرم افزار از این حالت می‌شود. به عبارتی دیگر با این کار نیرویی دیگر از سمت باتری به دستگاه وارد نمی‌شود.

۲-دستگاه را شارژ کنید

بعضی اوقات ممکن است که دستگاه شارژ خالی کرده باشد و به هیچ وجه روشن نشود. در مواقعی که شارژ کمی مانده باشد، تبلت در همان ابتدا روشن می‌شود؛ اما سریع یک هشدار کاهش عمر باتری می‌دهد و باز خاموش می‌شود.

در هنگامی که باتری هیچگونه شارژی نداشته باشد، باید آن را در ابتدا حدود چند دقیقه به برق بزنید تا کمی شارژ شود. اگر مشکل از باتری باشد، تبلت روشن خواهد شد؛ اما اگر باتری ایرادی نداشته باشد، حتی با چند ساعت به برق زدن هم هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

۳-بازگرداندن به حالت اولیه

بعضی اوقات ممکن است که به دلیل فریز شدن نرم افزار، تبلت بوت شود؛ اما بالا نیاید. در این حالت بهترین راه برگرداندن دستگاه به حالت اولیه یا همان تنظیمات کارخانه است.

البته این نکته را باید از قبل بدانید که بازگرداندن به حالت کارخانه یا همان ریست فکتوری باعث می‌شود که تمامی اطلاعات و برنامه‌های نصب شده پاک شود. برای همین لازم است که یک فایل پشتیبانی از اطلاعات ضروری خود داشته باشید.

برای بازگرداندن به حالت اولیه، روش‌های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع تبلت لنوو و اندروید آن ممکن است، متفاوت باشد. برای همین بهترین راه این است که در گوگل روش ریست فکتوری تبلت خود را بر اساس مدل آن جست‌وجو کنید و آن را طبق برنامه داده شده انجام دهید.

برای ریست فکتوری کردن، باید از ترکیب‌ کلیدهای مختلفی استفاده کنید که در مدل‌های مختلف متفاوت است. برای اینکار در ابتدا باید تبلت خود را خاموش کنید و سپس با زدن چند دکمه به صورت همزمان و دکمه پاور آن را روشن کرده و آن را طبق دستورالعمل به حالت کارخانه برگردانید.

۴-فریم ور را بازگردانی کنید

روش دیگر بازگرداندن فریم ور دستگاه است. اگر هیچکدام از روش‌های بالا جواب نداد، باید فریم ور آن را بازگردانی کنید. البته بازگرداندن فریم ور نسبت به بقیه کمی تخصصی‌تر است و اگر به این کار وارد نیستید، بهتر است که دستورالعمل آن را از اینترنت پیدا کرده یا از یک متخصص کمک بگیرید. البته اگر شانس بیاورید که دستور اجرای فریم ور را در اینترنت پیدا کنید.

۵-مشکل سخت افزاری دستگاه

یکی دیگر از مشکلات روشن نشدن تبلت لنوو ممکن است سخت افزاری به و به خاطر ایراداتی در مادربرد آن باشد. دلایل مختلفی ممکن است باعث بروز این اتفاقات باشد؛ برای مثال استفاده بیش از حد و تمام طول شدن طول عمر بعضی از قطعات یا داغ شدن دستگاه به خاطر استفاده غیر صحیح از آن. هر چه که هست، رفع این مشکل کار شما نیست و بهتر است آن را به یک نمایندگی لنوو در تهران یا شهر خود بسپارید.

۶-خراب بودن کابل‌ها

بعضی اوقات ممکن است که دستگاه شما سالم باشد؛ اما باتری شارژ نداشته و شما با زدن آن به برق باز هم مشاهده خواهید کرد که اتفاق خاصی نمی‌افتد. در این موقع شاید فکر کنید که ایراد از سخت افزار دستگاه است؛ ولی در واقع اینطوری نیست.

بعضی اوقات مشکل روشن نشدن تبلت ممکن است که به خاطر کابل باشد؛ یعنی کابل شارژ خراب شده باشد و نتواند باعث انتقال برق به دستگاه شود. برای همین بهتر در هنگام شارژ دستگاه آن را با یک کابل دیگر هم تست کنید.

در نهایت چه کاری انجام دهیم؟

روشن نشدن تبلت لنوو

روشن نشدن تبلت لنوو

در آخر بهترین کاری که برای حل مشکل روشن نشدن تبلت لنوو می‌توان انجام داد، ارسال دستگاه به یک نمایندگی معتبر در شهر است. همانطور که در بالا هم بیان کردیم، حتماً تمامی اقداماتی را که تا الآن انجام داده‌اید را به تعمیرکار کامل توضیح دهید.

البته در بخش تعمیرات نمایندگی‌ها تمامی اقدامات را از اول انجام می‌دهند، برای اینکه ممکن است شما بعضی از مراحل را به درستی انجام نداده باشید و فکر کنید که مشکل از خود دستگاه بوده است.

 

علت روشن نشدن تبلت لنوو چیست؟
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

درجه سختی کار: در حد متوسط

تعداد مراحل: ۲ مرحله

زمان مورد نیاز : ۱۰  الی ۲۰ دقیقه

مقدمه

نحوه بروزرسانی تبلت از طریق وای فای، آموزش تصویری

مرحله ۱: بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

 • از منوی تنظیمات موارد زیر را انتخاب کنید:

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

 • درمورد تبلت

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

 • بروزرسانی سیستم

مرحله ۲

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

 • تبلت فایل های لازم را دانلود می کند. پس از آن دوباره راه اندازی خواهد شد و پس از آن به روز رسانی شروع خواهد شد.

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

 • به روز رسانی هیچ یک از فایل ها را از دست نمی دهد، اما اگر اطلاعات مهمی داشته باشید، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید (فقط برای اطمینان)

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware

 • به روز رسانی را با باتری کاملا شارژ انجام دهید (بهتر است که شارژ به تبلت وصل باشد)

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه (تنظیم مجدد هارد)

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه (تنظیم مجدد هارد)

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه (تنظیم مجدد هارد)

مقدمه

اگر تبلت شما به درستی شروع به کار نمی کند و یا متوقف شده است

اگر تبلت شما بروی  علامت Lenovo می ماند یا

درصورتیکه الگوهای بیش از اندازه ای دارید

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید و نمیتوانید وارد حساب گوگل خود شوید

اگر می خواهید داده ها را از دستگاه پاک کنید ...

اخطار!!!! شما تمام اطلاعات خود را از دست خواهید داد !!!

مرحله ۱: پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه (تنظیم مجدد هارد)

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه (تنظیم مجدد هارد)

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه (تنظیم مجدد هارد)

اول از همه شما می توانید تنظیم مجدد نرم افزار از سوئیچ تنظیم مجدد را امتحان کنید. این روش داده ها را از تبلت حذف نمی کند.

مرحله ۲

 • اکنون - تنظیم مجدد سخت افزار:
 • تبلت را خاموش کنید

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

 • بصورت همزمان کلیدهای Volume UP و Power را فشار دهید

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

 • زمانیکه صفحه System Recovery ظاهر شد از کلیدهای Volume Up/Down ( کم/زیاد کردن صدا) برای حرکت استفاده کنید و از کلید Power On key برای OK استفاده کنید

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

 • ""wipe data / factory reset", "Yes -- delete all user data", "reboot system now". را انتخاب کنید ("پاک کردن داده ها / بازنشانی کارخانه"   ، "بله - تمام داده های کاربر را حذف کنید"، "سیستم را دوباره راه اندازی کنید")

مرحله ۳

این تمام کاری است که باید انجام شود

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

پاک کردن اطلاعات Lenovo Ideatab A1000 / تنظیم مجدد کارخانه

 

بروزرسانی Lenovo Ideatab A1000 Firmware
4.2 (84.44%) 9 votes