نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو شاید کمی اسم عجیب و غریب به نظر برسد، برای اینکه شاید در ایران نامی ناآشنا است و کمتر کسی در هنگام خرید برای این برند معروف ارزش قائل می‌شود؛ اما در دنیا به خصوص چین و آمریکا، یک برند محبوب و رو به رشد است.

لنوو یک شرکت چند ملیتی چینی است که در سال ۱۹۸۴ در شهر پکن تأسیس شد و توانست بعد از حدود ۷ سال به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان رایانه در جهان تبدیل شود. این شرکت برای فروش و برند سازی بیشتر، اقدام به همکاری با شرکت در حال ورشکسته آی بی ام کرد و توانست علاوه بر نجات جان این شرکت، خود خط تولید رایانه این شرکت را به دست بگیرد.

تبلت یکی از محصولات لنوو است که با ارائه امکانات عالی که در آن قرار داده است، سعی در پیشی گرفتن از دیگر رقیبان معروف خود به خصوص سامسونگ را دارد. مسئولان لنوو از همان اول کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دادند. آن‌ها با تأسیس چند دفتر مشاوره در کشورهای جنوب شرق آسیا و ژاپن و تأسیس نمایندگی‌هایی در آمریکا، به فکر پیشرفت فعالیت خود بوده است. آن‌ها با احداث انواع نمایندگی تبلت لنوو در سراسر جهان و به کار گیری متخصصان زبره در این دفترها، همیشه به دنبال این بودند تا بتوانند خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان خود عرضه کنند.

چرا نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو

این شرکت به منظور افزایش ارتقا خدمات خود و دریافت بازخورد بهتر و سریع‌تر فروش محصولات تبلت، اقدام به ایجاد نمایندگی تبلت لنوو در سراسر جهان و به خصوص کشورهایی که با آن‌ها تعامل مستقیم دارد مانند آمریکا کرده است. در واقع هدف یک نمایندگی تبلت لنوو این است که اول از همه بتواند علاوه بر ارائه استانداردهای روز دنیا برای انواع تبلت ها، خدمات و سرویس‌های ویژه‌ای را به مشتریان این برند ارائه نماید.

در واقع اگر بخواهیم مزیت‌های یک نمایندگی تبلت لنوو را بیان کنیم، شاید بتوان موارد زیر را بیان کرد:

تعمیرات تخصصی

تعمیرات لنوو یک فرآیند تخصصی است که هر کسی قادر به آن نخواهد بود. تعمیر هر قطعه از تبلت لنوو نیازمند یک فرآیند پیچیده است. امتحان آن ضرری ندارد، شما می‌توانید یک تبلت لنوو را پیش یک تعمیرکار متفرقه ببرید. اولین جمله‌ای که او خواهد گفت، این است: تعمیر این تبلت کار من نیست. باید ببرید نمایندگی.

استفاده از متخصصین

در نمایندگی تبلت لنوو سعی شده است تا از متخصصین با تجربه و آشنا به ساختار برد لنوو استفاده شود. این متخصصین هر ساله باید دوره‌های آموزشی خاص را با موفقیت سپری کنند تا بتوانند اعتبار کسب‌وکار خود را برای فعالیت در سال‌های آینده حفظ نمایند.

استفاده از قطعات اصلی

لنوو قطعات اصلی خودش را فقط با نمایندگی‌ها عرضه می‌کند و به هیچ شرکت متفرقه دیگر نمی‌دهد. در واقع وقتی شما تبلت خود را به یک نمایندگی معتبر می‌سپارید تا آن را تعمیر کند، خیالتان از بابت تعمیر و استفاده از قطعات اصلی راحت خواهد بود.

صداقت و تعهد بالا

شعار اصلی لنوو در ارزش دادن به مشتری است و آن‌ها توانستند با داشتن صداقت و تعهد بالا در انجام فعالیت خود، به این موفقیت دست پیدا کنند. در واقع کسی که این دو صفت را نداشته باشد، هیچگاهی در نمایندگی تبلت لنوو نخواهد داشت. تمامی متخصصان از همان روز اول که دستگاه شما را تحویل می‌گیرند، آن را همانند دستگاه خود فرض کرده و هر گونه ایراد و مشکلی در کارکرد را به بهترین شکل رفع می‌کنند. در واقع ایرادی نیست که در لنوو رفع نشود.

سرعت عمل

از آنجا که متخصصین با تجربه در این حوزه فعالیت می‌کنند، سرعت عمل آن‌ها در کشف ایراد و رفع آن نسبت به یک تعمیرکار معمولی بسیار بالا خواهد بود و این باعث می‌شود که در سریع‌ترین زمان که حتی ممکن است به فکر شما هم نرسد، دستگاه تان را تحویل دهند. البته به شرط اینکه قطعات آن در نمایندگی موجود باشد.

انواع خدمات در نمایندگی تبلت لنوو

 • عیب یابی نرم افزارهای تبلت و نصب برنامه‌های اورجینال شرکت
 • تعمیر و تعویض صفحه
 • تعمیر و تعویض قاب
 • تعمیر و تعویض باتری
 • تعمیر و تعویض سوکت
 • تعمیر و تعویض مادربرد و قطعات روی آن به خصوص خازن
 • تعمیر و تعویض مشکلات دیگر سخت افزاری
 • ارائه مشاوره در هنگام خرید
 • ارائه ضمانت نامه معتبر
 • فروش تبلت های اصلی شرکت لنوو
 • تعمیر و تعویض لوازم جانبی

مراحل تعمیر در نمایندگی تبلت لنوو چیست؟

نمایندگی تبلت لنوو

نمایندگی تبلت لنوو

 1. ابتدا شما تبلت خود را پیش نمایندگی معتبر لنوو می‌برید و اشکال اصلی آن را بیان می‌کنید.
 2. شرکت مشخصات کامل شما را گرفته و آن را روی تبلت ثبت می‌کند و به واحد اولیه برای بررسی تعمیر می‌فرستد.
 3. در واحد اولیه، مشکل اصلی را پیدا می‌کنند و اگر قابل رفع بود، همان جا اقدام می‌کنند؛ در غیر اینصورت آن را به واحد مرکزی اصلی ارسال می‌کنند.
 4. قبل از هر اقدامی و به خصوص ارسال به واحد مرکز، با شما تماس گرفته می‌شود و میزان هزینه تعمیر یا زمان تخمینی را بیان می‌کنند. اگر هنوز تحت ضمانت نامه باشد، هزینه تعمیر بسته به مشکل آن رایگان خواهد بود.
 5. در واحد مرکزی، دستگاه را مورد بررسی قرار می‌دهند و باز قبل از تعمیر اصلی با شما در خصوص هزینه و زمان مورد نیاز صحبت می‌کنند و پس از گرفتن تائیدیه شروع به کار می‌کنند.
 6. پس از تعمیر کامل، دستگاه به دفتر نمایندگی ارسال می‌شود و به شما برای تحویل تبلت تماس گرفته می‌شود. همچنین جلوی خود شما یک بار به طور کامل مورد آزمایش قرار می‌گیرد تا نشان دهند که ایراد آن رفع شده است.

مراقب باشید!

شرکت‌های زیادی هستند که خود را نمایندگی تبلت لنوو به صورت رسمی معرفی می‌کنند و جالب اینکه در بعضی موارد چند فروشگاه خود را نمایندگی این شرکت دانسته و دیگر را متقلب می‌دانند. در نمایندگی‌های رسمی علاوه بر داشتن اسم و گواهینامه نمایش نمایندگی، از متخصصین باتجربه بهره گیرد. همچنین به هیچ وجه تبلت خود را برای تعمیر یا نصب هر گونه برنامه به شرکت‌ها و تعمیرکارهای متفرقه نسپارید.